Mesaj gönder
Ana sayfa

Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Anping Shuxin Hasır MANUFACTORY Co, Ltd , 2013 yılında kurulmuş, profesyonel bir üretici araştırma, geliştirme, üretim, Savunma bariyeri, Kaynaklı Gabion Kutusu, tel örgü çit, tavuk kafesi satış ve hizmet yapan bir firmadır.

Biz uygun ulaşım erişim ile Anping ilçe hengshui şehrinde bulunmaktadır. Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetine adanmış, deneyimli personelimiz her zaman ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için kullanılabilir.

Son yıllarda, firmamız kaynaklı tel örgü makinesi, Kesme Makinesi, Bükme makinesi, hava pompası da dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipman tanıttı. Biz güçlü teknik gücü, bilimsel yönetim ve yüksek dereceli demir tel ürünleri garanti etmek için tam denetim araçlarına sahibiz. Biz en tercih edilen fiyat, müşteri karşısında en iyi kalite ile olacak.

Ayrıca, ISO, AB CE sertifikalarını aldık. Çin'deki tüm şehirlerde ve illerde iyi satış yapan ürünlerimiz, İngiltere, Fransa, Almanya, ABD, İngiltere Kenya, Zambiya, Filipinler, Tayland, Kore, Yeni Gine, Yunanistan, Meksika gibi ülkelerde ve bölgelerde de müşterilere satılmaktadır. Biz de hoşgeldin oem ve ODM siparişleri. Mevcut bir ürünü kataloğumuzdan seçerek veya uygulamanız için mühendislik yardımı ararken, müşteri hizmetleri merkezimizle kaynak gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz.

Firmamız her zaman kaliteli ve birinci sınıf hizmet kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışı müşterileri için kaliteyi, kalkınmanın güvenilirliğini hedefe taşıyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Anping Shuxin Hasır MANUFACTORY Co, Ltd 18 yıllık tecrübesi ile depolama kafesi, hasır konteyner, hasır sepet, hasır filtre, hesco konteyner konusunda uzmanlaşmış. Kendi tasarım ekibimiz var ve bağımsız olarak yeni ürünler araştırıyor, kişiselleştirme de kabul edilebilir. Ürünlerimiz Amerika Kıtası, Avustralya, Afrika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya Ülkeleri ve Bölgeler gibi geniş pazara yaygın olarak ihraç edilmektedir.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Shuxin

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 300000-500000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. Sertifikalar Çin Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. Sertifikalar