|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| hammadde: | Galfan Teli, sıcak daldırma galvanizli tel, düşük karbonlu çelik tel | Jeotekstil: | 250 - 300 g/㎡ Standart filtre bezi |
|---|---|---|---|
| Örgü çapı: | 4,0 / 5,0 mm Çap | iştah: | 3" (76,2 mm×76,2 mm) |
| Renk: | Askeri Yeşil, kum rengi | Aksesuarlar: | Zımba, Ortak Pim |
| Marka: | HESCO değil KESCO | Örnek: | Ücretsiz Örnek |
| Stoklamak: | bazı türlerin stokları vardır, soruşturmaya hoş geldiniz | Anahtar kelimeler: | Askeri Savunma Bariyeri, Hesco Bariyeri |
| Üretim Süresi: | 10 Gün | Tasarım: | Özgür |
| Vurgulamak: | 5mm MIL7 askeri bariyeri,Sıcak daldırılmış galvanizli savunma bariyeri,ağır hizmet tipi askeri bastion bariyerleri |
||
5mm MIL7 Ağır Hizmet Sıcak Daldırma Galvanizli Askeri Savunma Bastion Bariyerleri
![]()
Toplu Tasarruf: 400+ birim siparişler %15-30 hacim indirimlerinden yararlanır.
Yeniden Kullanılabilirlik: Bariyerlerin %95'i basınçlı yıkama sonrası yeniden konuşlandırılabilir, beton yapılara kıyasla uzun vadeli maliyetleri düşürür.
Tehdit Tabanlı Mühendislik: Patlama veya sel koruma gereksinimlerinizi sağlayın, ASTM F2656'ya uyumlu tasarımlar sunacağız.
Hızlı Sevkiyat: Katlanmış bariyerler %80 daha az yer kaplar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Hammadde | Sıcak daldırma galvanizli tel |
| Geotekstil | 250 - 300 g/m² Standart |
| Tel Çapı | 4.0 / 5.0mm Çap |
| Göz Aralığı | 3" (76.2mm×76.2mm) |
| Renk | Askeri Yeşil, kum rengi |
| Aksesuarlar | Zımba, Birleştirme Pimi |
| Marka | KESCO, HESCO değil |
| Örnek | Ücretsiz numune mevcut |
| Stok | Bazı türler stokta - sorgulamaya hoş geldiniz |
| Model | Yükseklik | Genişlik | Uzunluk |
|---|---|---|---|
| KN-1 | 54" (1.37M) | 42" (1.06M) | 32'9" (10M) |
| KN-2 | 24" (0.61M) | 24" (0.61M) | 4' (1.22M) |
| NK-3 | 39" (1.00M) | 39" (1.00M) | 32'9" (10M) |
| KN-4 | 39" (1.00M) | 60" (1.52M) | 32'9" (10M) |
| KN-5 | 24" (0.61M) | 24" (0.61M) | 10' (3.05M) |
| KN-6 | 66" (1.68M) | 24" (0.61M) | 10' (3.05M) |
| KN-7 | 87" (2.21M) | 84" (2.13M) | 91' (27.74M) |
| KN-8 | 54" (1.37M) | 48" (1.22M) | 32'9" (10M) |
| KN-9 | 39" (1.00M) | 30" (0.76M) | 30' (9.14M) |
| KN-10 | 87" (2.21M) | 60" (1.52M) | 100' (32.50M) |
| KN-11 | 48" (1.22M) | 12" (0.30M) | 4' (1.22M) |
| KN-12 | 84" (2.13M) | 42" (1.06M) | 108' (33M) |
| KN-19 | 108" (2.74M) | 42" (1.06M) | 10'5" (3.18M) |
Galvanizli, pas korumalı alaşımlı tel örgüden yapılmış, açık ortamlarda minimum 5 yıl ve uygun şekilde depolandığında 10 yıl garanti edilen minimum kullanım ömrü.
Yaylı bağlantılarla birbirine bağlanmış örgü paneller, yapısal bütünlüğü korurken kompakt depolama ve nakliyeyi sağlayan 360° dönüşe izin verir.
Ağır hizmet tipi örgü panellerin kalın geotekstil kumaşla kombinasyonu, çeşitli uygulamalar için olağanüstü güçlü koruyucu bariyerler oluşturur.
İlgili kişi: Cora
Tel: +86-177 1719 2781
Faks: 86-318-7020290