|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| hammadde: | Galfan Teli, sıcak daldırma galvanizli tel, düşük karbonlu çelik tel | Jeotekstil: | 250 - 300 g/㎡ Standart filtre bezi |
|---|---|---|---|
| Örgü çapı: | 4,0 / 5,0 mm Çap | iştah: | 3" (76,2 mm×76,2 mm) |
| Renk: | Askeri Yeşil, kum rengi | Aksesuarlar: | Zımba, Ortak Pim |
| Marka: | HESCO değil KESCO | Örnek: | Ücretsiz Örnek |
| Stoklamak: | bazı türlerin stokları vardır, soruşturmaya hoş geldiniz | Anahtar kelimeler: | Askeri Savunma Bariyeri, Hesco Bariyeri |
| Üretim Süresi: | 10 Gün | Tasarım: | Özgür |
| Vurgulamak: | askeri kum sel bariyeri,Güvenlik savunma bariyer duvarı,kulüpler için toprak sel duvarı |
||
ABD Klübü İçin Ucuz Fiyatlı Güvenlik Savunma Bariyerleri Kum Sel Duvarı Toprak Rengi
Bariyerin Avantajları:
1. Katlanabilir
Panel ve Yaylı Tel ile monte edilir. Yükleme ve nakliye sırasında tek parça halinde katlanabilir.
2. Korozyon Önleyici
Hammadde Sıcak Daldırma Galvanizli Teldir, 10 yıl ve hatta daha uzun süre kullanılabilir, dış koruma için uygundur.
3. Kolay Kurulum
Elinize ulaştıktan sonra, doğru yere koyun ve açın, kum ve toprakla tam doldurmak yeterlidir. Hatta 2-3 kişi tamamlayabilir.
4. Hızlı Yer Değiştirme
Başka bir yere taşımak istediğinizde, sadece taşıyın, birçok kez kullanılabilir.
5. Kolay Onarım
Herhangi bir parça hasar görürse, sadece çıkarıp yenisini bağlamak yeterlidir.
Kaynak Fabrika
![]()
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Hammadde | Sıcak daldırma galvanizli tel |
| Geotekstil | 250 - 300 g/m² Standart |
| Tel Çapı | 4.0 / 5.0mm Çap |
| Göz Aralığı | 3" (76.2mm x 76.2mm) |
| Renk | Askeri Yeşil, toprak rengi |
| Aksesuarlar | Zımba, Birleştirme Pimi |
| Marka | KESCO, HESCO değil |
| Örnek | Ücretsiz numune mevcuttur |
| Stok | Bazı türler stokta - sorgulamaya hoş geldiniz |
| Model | Yükseklik | Genişlik | Uzunluk |
|---|---|---|---|
| KN-1 | 54" (1.37M) | 42" (1.06M) | 32'9" (10M) |
| KN-2 | 24" (0.61M) | 24" (0.61M) | 4' (1.22M) |
| NK-3 | 39" (1.00M) | 39" (1.00M) | 32'9" (10M) |
| KN-4 | 39" (1.00M) | 60" (1.52M) | 32'9" (10M) |
| KN-5 | 24" (0.61M) | 24" (0.61M) | 10' (3.05M) |
| KN-6 | 66" (1.68M) | 24" (0.61M) | 10' (3.05M) |
| KN-7 | 87" (2.21M) | 84" (2.13M) | 91' (27.74M) |
| KN-8 | 54" (1.37M) | 48" (1.22M) | 32'9" (10M) |
| KN-9 | 39" (1.00M) | 30" (0.76M) | 30' (9.14M) |
| KN-10 | 87" (2.21M) | 60" (1.52M) | 100' (32.50M) |
| KN-11 | 48" (1.22M) | 12" (0.30M) | 4' (1.22M) |
| KN-12 | 84" (2.13M) | 42" (1.06M) | 108' (33M) |
| KN-19 | 108" (2.74M) | 42" (1.06M) | 10'5" (3.18M) |
Galvanizli, pas korumalı alaşımlı tel örgüden yapılmış olup, açık ortamlarda minimum 5 yıl ve uygun şekilde depolandığında 10 yıl garanti edilen ömre sahiptir.
Yaylı eklemlerle birbirine bağlı örgü paneller, yapısal bütünlüğü korurken kompakt depolama ve nakliyeyi sağlayan 360° dönüşe izin verir.
Ağır hizmet tipi örgü panellerin kalın geotekstil kumaşla birleşimi, çeşitli uygulamalar için olağanüstü güçlü koruyucu bariyerler oluşturur.
İlgili kişi: Miss. Linda
Tel: +86 177 1003 8900
Faks: 86-318-7020290