|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Ürün adı: | Mil 1 Katlanır Askeri Bariyer Galvanizli Güvenlik Duvarı Taşkın Taktik Kum Dolu Bariyer | Yüzey İşlem: | sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|---|---|
| Şartname: | mil 1 | Geotekstil rengi: | Askeri Yeşil |
| Stoklamak: | 1000 adet | paket: | Plastik ve sonra palet |
| Kullanmak: | Taşkın Kontrol İstinat Duvarı | İsim: | Mil 1 Katlanır Askeri Bariyer Galvanizli Güvenlik Duvarı Taşkın Taktik Kum Dolu Bariyer |
| Vurgulamak: | galvanizli askeri katlanır bariyer,kum dolu taktik güvenlik duvarı,sel koruma askeri bariyeri |
||
Mil 1 Katlanabilir Askeri Bariyer Galvaniz Güvenlik Duvarı Taktik Kum Dolgulu Bariyer
Büyükelçilik ve devlet binası çevresi
Kritik altyapı koruması (santraller, veri merkezleri)
Stadyum ve toplu etkinlik güvenliği
![]()
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Malzeme | PVC kaplı polyester file + non-woven jeotekstil |
| Açılmış Boyut | 1800×1200×700 mm |
| Doldurulmuş Ağırlık | 1500–2000 kg |
| Boş Ağırlık | 28 kg |
| Su Akış Direnci | 1,5 m'ye kadar sel yüksekliği için uygundur |
| UV Direnci | ≥24 ay doğrudan maruz kalma |
Hızlı Detaylar
| Birim Tipi |
Yükseklik (M) |
Genişlik (M) |
Uzunluk (M) |
İç Hücreler |
| SX-01 | 1,37 | 1,08 | 10 | 9 |
| SX-02 | 0,61 | 0,61 | 1,22 | 2 |
| SX-03 | 1,0 | 1,0 | 10 | 10 |
| SX-04 | 1,0 | 1,5 | 6 | 6 |
| SX-05 | 0,61 | 0,61 | 3,05 | 5 |
| SX-06 | 1,68 | 0,61 | 3,05 | 5 |
| SX-07 | 2,21 | 2,13 | 8,25 | 4 |
| SX-08 | 1,37 | 1,22 | 10 | 9 |
| SX-09 | 1,0 | 0,76 | 6,84 | 9 |
| SX-10 | 2,13 | 1,52 | 7,6 | 5 |
![]()
Detaylı Özellikler
1. Tel çapı: 4-5mm
2. Göz açıklığı: 75x75mm,50x50mm
3. Panel boyutu: Herhangi bir güvenlik koruması, ani saldırılar için 12 tip boyut
4. Jeotekstil: ağır hizmet tipi non-woven polipropilen;
5. Renk: Gri ve Askeri Yeşil, Kum rengi vb.
6. Kaplama: sıcak daldırma galvanizli, Galfan tel.
7. Paketleme: büzüşmeli film ile sarılmış veya palete paketlenmiş
| Malzeme | Galvanizli çelik tel veya çinko-alüminyum alaşımlı çelik tel |
| Göz Açıklığı | 50*50mm, 75*75mm, 76.2*76.2mm, 100*100mm, vb. |
| Tel Çapı | 4mm-6mm |
| Jeotekstil | 2mm kalınlık, haki/yeşil, farklı ortamlara göre değişebilir |
| Jeotekstil rengi | Beyaz, bej, Askeri Yeşil ve diğer özelleştirilmiş renkler |
|
|
Malzeme: Galvanizli çelik tel veya Galfan/ çinko-5%alüminyum tel Servis Ömrü: 15-20 yıl Fiyat:19.8$-99.8$/set Tel çapı: 3.0mm- 6.0mm Apertür:50*50mm 75*75mm 76.2*76.2mm 80*80mm 100*100mm vb. Jeotekstil rengi:Gri ve Askeri Yeşil, Kum rengi vb. Jeotekstil Gramajı:200g/m2 veya 300g/m2 Kaplama:sıcak daldırma galvanizli, Galfan tel. Kaynak yöntemi: galvanizli sonrası kaynaklı veya kaynaklı sonrası galvanizli Paketleme:Büzüşmeli film ile sarılmış, ardından ahşap palet veya demir palete paketlenmiş |
![]()
![]()
İlgili kişi: Miss. Linda
Tel: +86 177 1003 8900
Faks: 86-318-7020290