|
|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| hammadde: | Düşük Karbonlu Çelik Tel | Jeotekstil: | 300 gr/㎡ Standart |
|---|---|---|---|
| Örgü çapı: | 4.0mm çapında tel | iştah: | 3" (76,2 mm×76,2 mm) |
| T/S: | 500 - 800 MPA | Aksesuarlar: | Zımba, savunma bariyerlerinin ortak pimi tedarikçisi |
| Vurgulamak: | Askeri Bariyer Jeotekstil Savunma Duvarı,Taşınabilir askeri bariyer Hızlı kurulum,Anti-Strike Askeri Bariyer Arabistan |
||
Geotekstil Askeri Kale Bariyer Savunma Duvarı Arabistan Taşınabilir Hızlı Kurulum Darbe Karşıtı Üretim Yeteneği
Ağır hizmet tipi galvanizli çelik tel örgü dış kabuk
Kum/toprak dolgusu için yüksek mukavemetli geotekstil iç astar
Düz paket depolama ve nakliye için katlanabilir tasarım
Sürekli duvar yapımı için istiflenebilir ve birbirine bağlanabilir
Montaj için alet veya ağır makine gerektirmez![]()
Standart TeknikAskeri Savunma İçin BariyerSX 1'den SX 19'a Kadar Özellikler
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Malzeme | Q235 galvanizli tel + PP geotekstil |
| Açılmış Boyut | 1200×1000×500 mm (özelleştirilebilir) |
| Doldurulmuş Ağırlık | Yaklaşık 800–1200 kg (dolgu malzemesine bağlı olarak) |
| Boş Ağırlık | 18–25 kg |
| Göz Açıklığı | 50×50 mm |
| Tel Çapı | 4.0 mm |
| Kullanım Ömrü | 5–8 yıl (açık hava maruziyeti) |
![]()
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Miss. Linda
Tel: +86 177 1003 8900
Faks: 86-318-7020290